10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Fatih Su Tesisatçısı

Fatih Su Tesisatçısı: Kalabalık nüfusu ve yoğun trafiğiyle ünlü İstanbul’da tesisat sorunu yaşamak çok kötü bir durumdur. Her sokağın dal olması ve kalabalık olması sorunlarda çözüm bulmanızı yavaşlatabilecek dış etkenler olabilmektedir. Evlerinizde, işyerlerinizde ya da genel yaşam alanlarımızın her yerinde tesisatlar bulunmaktadır. Hayatımızı kolaylaştırmak adına bulunan tesisatlar da zamanla dış etkenden veya kendimizin etkisiyle sorunlar yaşanmaktadır. Su kaçağı, lavabo tıkanıkları bu sorunlar arasından en önemli tesisat sorunlarından bir kaçıdır.

Tesisat sistemimizin eskimiş boruları, kalitesiz boruları, darbe sonrası çatlama veya kırılma gibi boru sorunlarında su kaçağı problemi yaşayabiliriz. Tıkanıklık sorunlarını da giderlere atmış olduğumuz erimesi zor olan maddelerin orada yapışıp birikmesiyle oluşmaktadır.

Yaşayacağınız tesisat sorunlarında hızlı ve kaliteli hizmet almak adına işinde profesyonel olan firmaları seçmelisiniz. Bu firmalar modern cihazların kullanımıyla sorunlarınızı çözmektedir. Mavi Ay Tesisat firmamız bu noktada öne çıkan nadir firmalardandır. 10 yıllık tecrübesi ile su tesisatı alanında hizmet sunmaktadır.

 

Mavi Ay Tesisat – Fatih Su Tesisatçısı

 

Yaşam alanlarınızda bulunan boru sistemi kalitesiz yapıya sahip borularla döşenmişse su kaçağı problemi yaşamanız süreklilik haline gelmektedir. Eğer evlerinizde, binalarınızda temiz su ve kirli suyun gitmesini gelmesini sağlayan boruların mavi plastik borular olduğunu görürseniz hemen değiştirme işlemini başlatmalısınız. Mavi borular genellikle kalitesiz borulardır. Kalitesiz olmasından kaynaklı olarak sürekli kaçak problemi yaşanmaktadır.

Binalarınızda bulunan sıhhi tesisat sisteminde kullanılan boruların kontrolü için Mavi Ay Tesisat firmamızı arayarak borular hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız kullanılan boruların eskidiğini veya mavi renkli borulardan oluştuğunu görülse bu sistemi tamamıyla değiştirmenizi önerecektir. Bunun nedeni eski borular ve mavi renkli borularda kaçak problemi sıklıkla yaşanmasından dolayıdır. Yapacağınız direk çözüm ile en az masraf ile bu sorunun altından kalkmış olursunuz.
 

Fatih Tıkanıklık Açma

 

Mavi Ay Tesisat firmamız yaşayacağınız tıkanıklık sorunlarını kırma işlemi olmadan tespit edip çözmektedir. Firmamız bu iş için geliştirilmiş olan kameralı robot cihazını kullanmaktadır. Bu cihaz sayesinde sorun hızlı ve temiz bir şekilde giderildiği için müşteriler memnun kalkmaktadır.

Kirli suyun kanalizasyonlara gitmesini sağlayan gider borularında tıkanıklık oluşmaktadır. Mutfak lavabosunda dökmüş olduğumuz yemek atıkları, yağ atıkları gibi gitmesi zor olan maddelerden kaynaklı veya tuvaletlerimize attığımız peçete ve ıslak mendillerin hızlı erimeyip orada kalmasından kaynaklı oluşmaktadır. Oluşan tıkanıklığı başlıca sebebi yanlış kullanımımızdan olmaktadır. Bu sorunlar karşısında hızlı ve kolay çözüm için modern cihazlar üretilmiştir. Sizde tıkanıklık açma sorunu yaşadığınız zaman Mavi Ay Tesisat firmamıza ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.
 

Fatih Petek Temizliği

 

Kalorifer peteklerinin temizlenmesi her yıl düzenli olarak yaptırmamız rutin işlerden biri olmalıdır. Bunun sebebi yıl içerisinde kullanmakta olduğumuz zaman petekler içerisinde tıkanıklıklar oluşmaktadır. Bu tıkanıklığı çoğalmasıyla ısı veriminiz düşüş gösterecektir. Sizde böyle bir durumla karşılaşmamak adına kendinizde petek temizliğini rutin haline getirmelisiniz. Petek temizliği yaptırmak istediğiniz zaman Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih ederek kaliteli hizmet alabilirsiniz.