10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı: Son zamanlarda her mahallede, her sokakta doğalgaz hatları döşendi. Döşenen bu hatlarla birlikte oturduğumuz binalara isteğe bağlı doğalgaz çektirebilmekteyiz. Yaşanan bu gelişmeyle birlikte doğalgaz kullanan evlerin sayısı artmış durumda. Doğalgaz montajın da sorununda size yardımcı olacak kişiler tesisatçılardır çünkü doğalgaz bir tesisat işidir.

 

Mavi Ay Tesisat – Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı

 

Evlerimizde artık kullanmakta olduğumuz doğalgazlar sayesinde kolay bir şekilde ısınabilmekteyiz. Ama doğalgaz baya masraflı bir enerji yakıtıdır. Doğalgazla birlikte kombi veya kaloriferlerde ısınmak için tercih ettiğimiz ısınma sistemleridir. Tüm bunların montaj ve bakım işleri tesisat işine girmektedir.

Eğer evlerinizde kalorifer sistemi kullanarak ısınmaya çalışıyorsanız petek temizliğine önem vermelisiniz. Mavi Ay Tesisat firmamız petek temizliği için kameralı cihazlar kullanmaktadır. Sizde petek temizletmeye karar verdiğinizde Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih edebilirsiniz.
 

Gaziosmanpaşa Tesisatçı

 

Gaziosmanpaşa’da bulunan Mavi Ay Tesisat firmamız sahip olduğu en son teknolojiyle üretilmiş cihazlar ve makineleri kullanarak yaşanabilecek tüm sorunlara çözüm sağlamaktadır. Yaşana bilecek sorunları detaylı olarak açacak olursak. Su kaçağı, tıkanıklık, klozet kırılması, musluk değişimi, beyaz eşya montajı, doğalgaz, kombi ve kalorifer montajı, petek temizliği, pimaş tıkanıklığı gibi birçok işi sayabiliriz.

Firmamız vermiş olduğu tüm hizmetleri en az masrafla en iyi kalitede ekipmanlar ve modern cihazlar ile vermektedir. Mavi Ay Tesisat firmamız ile apartmanınızın sahip olduğu kaybolmuş rögar kapağını bulabilmeleri için arayabilirsiniz. Firmamız kullanmakta olduğu dedektör sayesinde rögar kapağı yerini hızlı bir şekilde bulabilir.
 

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

 

Su kaçağı probleminde de firmamız hassas dinleme cihazı ve termal kamera ile hizmet vermektedir. Tesisat sektörünün göz bebeği olan bu cihazlar eski yöntemlerinin yerini hızlı bir şekilde almış durumda. Mavi Ay Tesisat firmamız da bu cihazlar sayesinde eski yöntemlere gerek duymadan su kaçağı tespitini hızlı şekilde bulup sadece o bölgede yapılan çalışmayla çözmektedir. Kırma işlemleri sadece o alanda yapılmaktadır.

Borularımızdan basınçlı ve basınçsız olmak üzere iki farklı türde sular geçmektedir. Borularımızda meydana gelen çürüme ya da kalitesiz malzeme kullanımından dolayı hasarlar çıkmaktadır. Çıkan hasar sonucu da borulardan su sızıntısı meydana gelerek su kaçağı sorununa neden olur.

Bahsettiğimiz gibi giden suyun basınç değerine göre kaçağı tespit etmek adına iki farklı cihaz kullanılmaktadır. Eğer giden suyu basınçlı bir su değerine sahipse hassas dinleme cihazını kullanarak yer tespiti sağlanmaktadır. Ama borudan giden suyun basınç değeri düşükse borudaki hasarın yer tespitini yapmak için termal kameralar kullanılır.

Kullanılan bu cihazlar sayesinde su kaçakları hızlı bir şekilde tespit edilmektedir. Tespit edilen da hızlı bir şekilde temiz işçilik sayesinde az masrafla giderilmektedir.

Mavi Ay Tesisat firmamızı arayarak su tesisatı konusunda her türlü yardımı, hizmeti alabilirsiniz.