10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Güngören Su Tesisatçısı

Güngören Su Tesisatçısı: Tesisat sektörü insanların hayat standartlarını kolaylaştıran sektörlerden biridir. Geçmişten günümüze kadar var olan tesisat sektörü günümüzde daha az yapılmaktadır. Ama sektör gelişen teknolojiye uyum sağlayarak daha başarılı olmalarını sağlayacak teknolojik cihazlar üreterek yeni yöntemler ile artık insan hayatını kolaylaştırmak adına hizmet vermektedir.

 

Mavi Ay Tesisat – Güngören Su Tesisatçısı

 

Mavi Ay Tesisat firması olarak bizde teknolojiye kapılarımızı açtık ve son model cihazlar ile hizmet sunmaya başladık. 7 gün 24 sat bize ulaşabilirsiniz.
 

Güngören Su Kaçağı Tespiti

 

Dünya genelinde ve ülkemizde birçok firma geliştirilen modern cihazları kullanarak oluşabilecek su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme ve rögar yeri tespiti gibi tesisat işlerinde kullanarak hızlı bir şekilde tespit ve çözüm sağlamaktadır.

Eskiden evlerimizde meydana gelen su kaçakları duvarların kırılmasın neden olmaktaydı bununla birlikte yaşanan kaçağın alt kata sızıyor olması duvarla birlikte fayansların kırılması demekti. Eski yöntem kırma işlemiyle evlerimiz adeta inşaat alanını dönüyordu ve gereksiz masraflar çıkıyordu. Şimdi ise firmamız yaşayacağınız su kaçağı ya da alt kata su sızıntısında kırmalar olmadan modern cihazlar kullanarak tespit ve onarım yapmaktadır.

Mavi Ay Tesisat firmamız vermiş olduğu tesisat hizmetinde her alanda hızlı çözüm için modern cihazlar kullanmaktadır. Yaşadığınız su kaçağını cihaz kullanımında ustalaşarak nokta atışıyla bulmaktadır. Tüm işler güvenilir olarak temiz işçilikle yapılmaktadır.
 

Güngören Tıkanıklık Açma

 

Gelişen teknolojinin tesisat sektörüne taşınmasıyla birlikte oluşan tıkanıklık sorunları da çok kolay bir şekilde tespiti sağlanarak çözüme kavuşturulmaktadır. Tıkanıklık sorununda kullanılmakta olan cihaz kameralı robottur. Bu robot tıkanıklık olan boruya bırakılıyor ve tıkanıklığı bulana kadar boru içerisinde ilerliyor. Daha sonra ise üstünde bulunan kamera sayesinde oluşan tıkanıklığı büyüklüğünü, hacmini bizlere bildiriyor. Bu sistem sayesinde gereksiz kırma işlerine yer yoktur.

O yüzden artık yaşayacağınız tuvalet tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı gibi sorunlarınızda lavabo açıcı kimyasal maddeleri kullanmanıza, pompalama işlemi yapmanıza veya uzun çubuklar sokarak tıkanıklığı gidermeye çalışmanız gerek yoktur.

Yapmanız gereken Mavi Ay Tesisat firmamızın irtibat numaralarını kullanarak iletişim sağlamak. Daha sonra gelen ekip tarafından sorununuz profesyonel işçilikle çözülecektir. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.

Binalar oturulanların pis sularının toplandığı binaların ortak gider sistemi olan rögarlar bulunmaktadır. Bu rögarlar binalardaki pis suların kanalizasyonlara gitmesini sağlamaktadır. Zamanla bina rögarları yol çalışmaları gibi yapılan işlemler sonrası alt kısımda kalarak kapak yeri kaybolmaktadır. Bunun için modern cihaz kullanan firmamızla iletişim sağlayarak özel dedektör kullanımı ile rögar kapağınızın yerini hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.
 

Güngören Petek Temizleme

 

Kalorifer petekleri için petekleri en iyi şekilde temizlemek adına makineler bulunmaktadır. Bu makineler sayesinde peteklerimiz çift taraflı olmak üzere iki defa olacak şekilde temizlemektedir. Yapılan temizlik işlemiyle petekleriniz adeta hiç kullanılmamış haline dönecektir ve ilk gün ki performans ısısına ulaşmanızı sağlayacaktır.

Mavi Ay Tesisat firması olarak tesisat alanında her konuda sizlere garantili hizmetler sunmaktayız. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.