10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Kadıköy Su Tesisatçısı

Kadıköy Su Tesisatçısı: Geniş servis ağıyla ve uzman ekipleri tarafından Mavi Ay Tesisat firmamız Kadıköy bölgesinde tesisat hizmeti vermektedir. Firmamız çalışma prensibi olarak yeni yöntemleri benimseyerek en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Tüm işler firmamızın garantisi altında güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

10 yıllık tecrübeyle 7/24 hizmet veren firma eski yöntemlerin bulunduğu bir firma değildir. Firmamız geçmişten günümüze her zaman üstüne katarak büyümüş ve büyüme devam etmektedir. Son zamanlarda da tesisat sektörü için geliştirilmiş cihazları ve makineleri de işlerinde kullanmaya başladı.

 

Mavi Ay Tesisat – Kadıköy Su Tesisatçısı

 

Mavi Ay Tesisat firmamız yaşam alanlarınızda oluşan her türlü sorunlarınızı sahip olduğu geniş servis ağıyla sizlere ulaşarak en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Firmamızın sahip olduğu tüm çalışanları işinde ustalaşmış ve profesyonel bir şekilde eğitim almış kişilerden oluşmaktadır.

Firmamıza hem internet sitesi üzerinden ulaşabilir hem de telefon irtibat hattını kullanarak ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet için Mavi Ay Tesisat firmamız her zaman yanınızda.

Tesisat denince insanların aklına basit yoldan musluk değişimi, lavabo değişimi gibi tadilat işleri gelmektedir. Ama detaylı olarak incelediğiniz zaman tesisat hayatınızın her alanında yer alan bir faktördür. Bu yüzden tesisat denince aklınıza sadece musluk değişimi, lavabo değişimi gelmemeli. Detaylı açacak olursak tesisat hizmetleri başlıca şunlardır;

Su kaçağı tespiti, tıkanıklık sorunu giderme, doğalgaz montajı ve bakımı, kombi montajı ve bakımı, kalorifer montajı, petek temizliği, musluk değişimi, klozet değişimi, klozet montajı, lavabo değişimi, rögar kapağı tespiti, pimaş tıkanıklığı açma, sıhhi tesisat sisteminin komple değişimi, fayans döşeme gibi daha birçok sorun ve montaj işini sayabiliriz.
 

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

 

Yaşam alanlarımızda meydana gelen su kaçağı tespiti artık hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Mavi Ay Tesisat firmamız su kaçağı tespitini hızlı bir şekilde bulan firmalardan biridir. Firmamızın kullanmakta olduğu hassas dinleme cihazı ve termal kamera sayesinde nokta atışıyla tespit sağlamaktadır.

Daha sonra tespit edilen alana yapılan tadilat işlemleriyle onarım sağlanmaktadır. Yapılan tüm tadilat işlemleri firmamız bünyesinde garantili bir şekilde yapılmaktadır. Eğer kırma gibi bir işlem yapılırsa firmamız onarım bittikten sonra kırdığı yeri tekrar eski haline getirmektedir.
 

Kadıköy Tıkanıklık Açma

 

Yaşam alanlarımızda sıklıkla rastladığımız bir diğer sorun ise tıkanıklık sorunudur. Giderlere atmış olduğumuz yabancı maddelerin borulara tutunarak ya da yapışarak orada kalması sonucu zamanla ciddi bir tıkanıklık oluşmaktadır. Bunun sonucunda da kirli sularımız gider borusu sayesinde kanalizasyon hattına dökülememektedir.

Oluşan tıkanıklığı kendi başımıza çözmeye çalışsak ta olumlu bir sonuç vermemektedir. Bunun için işinde iyi olan firmayı aramak en doğrusudur.

Eğer Kadıköy bölgesinde oturuyor ve böyle bir sorun yaşıyorsanız Mavi Ay Tesisat firmamızı arayarak kameralı robot kullanımıyla gereksiz kırma işlemi olmadan yaşadığınız tıkanıklık sorununa hızlı şekilde çözüm bulabilirsiniz.