10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Kağıthane Su Tesisatçısı

Kağıthane Su Tesisatçısı: Evlerimizde anlasak ta anlamasak ta milletçe bir şeyleri tamir etmeyi sevdiğimiz için her türlü tamir işiyle uğraşırız. Bu bir gün elektronik bir cihazı tamir etme bir gün musluk değiştirmedir. Bunlar gibi birçok işte tamir işleriyle uğraşmaktayız. Elimizden gelse tüm sorunları kendi başımıza çözmek için bile uğraşabiliriz o derece bir sevda.

 

Mavi Ay Tesisat – Kağıthane Su Tesisatçısı

 

Evlerimizde kendi başımıza çözebileceğimiz küçük çaplı sorunlar vardır. Bunlar musluk değişimi ya da tıkanıkları açmak olabilir. Ama bunun dışında meydana gelebilecek tüm sorunlar uzman ekipler tarafından çözülmesi gereken sorunlardır. Burada da devreye uzman ekibimiz ve modern cihazlarımızla Mavi Ay Tesisat firmamız girmektedir.

Firmamız yeni yöntemleri kullanarak yaşanabilecek tüm sorunlarda temiz işçilikle müşterilerinin memnuniyeti için en iyi kalite hizmet imkanı sunmaktadır.
 

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

 

Su kaçağı tespiti geçmişte kırmalar yapılarak tespit edilip çözüme kavuşturulan tesisat sorunuydu ve bu başlıca büyük bir sorun olarak görülmekteydi. Şimdi su kaçağı tespiti çok basit bir hal alarak tespit edilmektedir. Firmalar geliştirilen modern cihazları kullanarak meydana gelen kaçağı tespit edip sadece tespit edilen alanı kırarak sorunu çözmektedir.
 

Kağıthane Tıkanıklık Açma

 

Mavi Ay Tesisat firmamız kolay bir şekilde çözüme kavuşturduğu eski zamanlar büyük sorunlar oluşturulan bir diğer problemi ise tıkanıklıktır. Tuvaletlerimizde, banyo lavabolarımızda veya mutfak lavabolarımızda kendi hatamızdan kaynaklı tıkanıklık oluşmaktadır.

Yağ atıklarının lavaboya dökülmesi, yemek atıklarının çöp yerine lavaboya dökülmesi, bulaşık makinesin konulan tabakların yemek atıklarıyla birlikte makine koyulması, çay diplerinin süzgeç kullanılmadan lavaboya dökülmesi, kürdan gibi maddelerin lavabo giderine atılması. Bu maddelerin giderlere atılmasıyla birlikte boru içerisinde tutularak tıkanıklığın oluşmasına neden olmaktadır. Tamamen kendi hatamızdan kaynaklı tıkanıklık meydana gelmektedir.

Oluşan giderleri geliştirilen makine sayesinde hızlı bir şekilde çözerek lavabonuzu kaldığınız yerden kullanmanızı sağlamaktayız. Mavi Ay Tesisat firmamızı hemen arayabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.

Birçok tesisat firması tuvalet tıkanıklığını gidermek için gittiği evlerde tıkanıklığı oluşturan maddelerin peçete ve ıslak mendiller dışında atılan pet şişeler, çocukların atmış olduğu oyuncaklar tarafından gerçekleştiği görülmektedir. Şişe ve oyuncak zaten orada sıkışıp kalacağı için zaten bir sorun olurken atmış olduğumuz peçete ve ıslak mendillerin onlara takılarak orada kalması sonucu kirli sularımızı giderlerden dışarı çıkamayıp içe doğru geri dönerek taşmalara sebep olabilmektedir.
 

Kağıthane Tesisatçı

 

Firmalar yaşanan tıkanıklık sorunları daha hızlı bir şekilde çözmek adına teknolojinin yardımını alarak geliştirilen makineyi kullanarak çözmektedir. Bu makineler sayesinde kırma işlemi olmadan sorunlarınız çözülmektedir. Mavi Ay Tesisat firması olarak bu son model teknolojik cihazlara sahip şekilde uzman ustalarımız ile hizmet vermekteyiz.

Yeni geliştirilen sistemle tıkanıklık sorunlarını çözmede kameralı robot kullanılmaktadır. Burada sistem robotun tıkanıklık olan alana bırakarak yer tespiti ve büyüklük analiziyle başlamaktadır.

Yapılan çalışmalar sonrası robota takılan kollar sayesinde oluşan tıkanıklık giderilmektedir. Ya tıkanıklık robotla birlikte dışarı çıkarıl ya da robota takılan bir diğer parçası olan pervane ile boru içerisinde tıkanıklığa yol açan maddeler ufaltılıp yok edilir. Eğer oluşan tıkanıklık robotla çözülebilecek bir sorun değilse tespit edilen alan dışarıdan kırılarak tıkanıklık insan gücüyle çözülmektedir.

Mavi Ay Tesisat firması olarak 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız.