10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Kartal Su Tesisatçısı

Kartal Su Tesisatçısı: Tesisat sorunlarınızda işi bilmeyen ustalardan dolayı yanlış tadilatlar kaynaklı daha büyük sorunlarla karşılaşmamak için uzman ekiplere sahip Mavi Ay Tesisat firmamızı aramanız sizin için daha yararlı olacaktır. Firmamız en az masraf ile yaşadığınız sorunları uzman ekiplerimiz tarafından gidermektedir.

 

Mavi Ay Tesisat – Kartal Su Tesisatçısı

 

Yapılacak tüm işlemler firmamızın sahip olduğu uzman ekipler dışında son teknolojiyle üretilmiş olan modern cihazları tarafından yapılmaktadır. Ve yapılan işler kalıcı şekilde garanti altında yapılmaktadır.

Kartal bölgesinde oturuyorsanız zaten sizde fark etmişsinizdir binaların çoğu eskidir yapı ömrünü tamamlamıştır. Binaların eskimesi yapı ömrünün tamamlanması iç sistemde bulunan sıhhi tesisat sisteminde eskiyip ömrünü tamamladığıdır. Bundan kaynaklıda su tesisatı arızaları sıklıkla meydana gelmektedir.
 

Kartal Tesisatçı

 

Oluşan arızalarla birlikte evlerimizde su kaçakları, gider tıkanıkları ya da temiz suyun geldiği borulardan paslanmadan kaynaklı paslı su gelmesi gibi birçok sorun meydana gelmektedir. Yaşanabilecek bu sorunlar sonrası hem sağlınız hem de cebiniz büyük meblağların olduğu masraflardan kaynaklı zarar görecektir.

Mavi Ay Tesisat firması olarak yaşayabileceğiniz her türlü sorun karşısında sahip olduğumuz gelişmiş tadilat yöntemler sayesinde en masrafla sizlere hizmet vermekteyiz.

Oluşabilecek lavabo gider tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı sorunlarında eskiden olsa çözüm adına kırmalar yapılmaktaydı. Şimdi ise geliştirilmiş olan makinelerden dolayı yeni yöntemler oluşturuldu ve kameralı robotlar sayesinde kırmadan tıkanıklığı açıyor ve evinize zarar vermiyoruz. Sizde Mavi Ay Tesisat firmamıza kolay bir şekilde ulaşarak sorunlarınızda bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
 

Kartal Su Tesisatçı

 

Bunun dışında firma olarak binalarınızın zamanla kaybolan rögar yerini ve kapaklarının tespitini sağlıyoruz. Kullanmakta olduğumuz gelişmiş dedektör sayesinde kaybolan rögar kapaklarının ve yerini en hızlı şekilde tespit ederek tadilat işi gerekiyorsa en hızlı şekilde müdahale ederek sizlere yardımcı oluyoruz.

Kış aylarında İstanbul’da kar ve yağmur çok yağmaktadır. Yağan kar ve yağmurun çok olmasından kaynaklıda su taşkınları meydana gelmektedir. Eğer her kış sizlerde binanızda oluşan su taşkınını gidermek istiyorsanız. Tesisat firmalarının sunmuş olduğu cekvalf hizmetinde yararlanmalısınız.

Yaşayabileceğiniz bir diğer sorun kullanmakta olduğunu lavabolardan pis koku gelme sorunu. Bu sorun pis su borularında meyilsizlik sorunu var ise ortaya çıkmaktadır. Pis suların gittiği boruda daralmadan kaynaklı gitmeyen pisliklerin orada kalmasından dolayı kötü koku sorunu ortaya çıkar.

Tesisat firmaları kullanmakta oldukları basınçlı gider yıkama sistemi sayesinde borularınızın içinin temizlenmesini sağlamaktadır. Kullanılan bu yöntem sayesinde parasal ve zamansal açıdan insanlar rahatlamaktadır.

Yıkama yöntemini tuvalet tıkanıklığı, lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı ya da mutfak tıkanıklığı gibi yerlerde de kullanabilir ve borunuzda oluşan tıkanıklığa son verebilirsiniz. Ev ya da bina sıhhi tesisat sisteminin hepsinde yıkama işlemi yapabilirsiniz hiçbir zararı yoktur. Yıkama sayesinde borularınız yeniymiş gibi hal almaktadır.

Tüm tesisat işleriniz için Mavi Ay Tesisat firmamızı arayabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 165 51 51