10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Maltepe Su Tesisatçısı

Maltepe Su Tesisatçısı: Su hayatımızın her anında olan ve en çok duyduğumuz kaynaktır. Su ihtiyacını da bizlere ileten bir sistem vardır. Bulunduğumuz şehir evlerimize, iş yerlerimize veya binalarımıza şehir şebeke hattından sular su tesisat boruları sayesinde gelmektedir.

Binalarımıza, evlerimize gelen suyun temiz ve sıkıntısınız gelmesi için sahip olduğumu sıhhi tesisat sisteminin bakımına ve boruların kalitesine önem vermek yaşanabilecek sorunların önüne geçmek demektir.

 

Mavi Ay Tesisat – Maltepe Su Tesisatçısı

 

Sıhhi tesisat sistemlerinizin bakım zaman geldiğin de ya da eskidiğini düşündüğünüz de değiştirme yaptırmak istediğiniz de Mavi Ay Tesisat firmamıza ulaşarak kaliteli boruların kullanımıyla sahip olduğumuz uzman ekibimizle değişikliği gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Bakım işlerini de yaptırabilirsiniz.

Mavi Ay Tesisat firmamız sizlere yaşayabileceğiniz tüm sorunlar hakkında detaylı şekilde bilgi ve nasıl çözüleceği hakkında yöntemleri sunmaktadır. Sunduğumuz yöntemlerle yaşadığınız sorunları kesin çözümle garantili bir şekilde çözmekteyiz.

Yaşayabileceğiniz en büyük sorunlar ise tıkanıklık sorunu ve su kaçağı sorunudur. Bu sorunlar sizlere yanlış yöntemler sonrası büyük sıkıntılar oluşturabilecek sorunlardır. Yanlış yöntem derken işi bilmeyen kişileri tercih etmektir. Ve eski zamanlarda böyle bir sorun yaşadığınız zaman evinizde gerekli gereksiz her yer kırılmaktaydı ve öyle çözüme kavuşmaktaydı.
 

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

 

Mavi Ay Tesisat firmamız ise gelişmekte olan bir firma olduğu için yeni gelişen yöntemleri kullanarak sorunları gidermektedir. Su kaçağı sorununda da firmamız çözümü hassas dinleme cihazları ve termal kameraların kullanımıyla sağlamaktadır. Firmamız kullanmakta olduğu bu yöntemler sayesinde oluşan kaçağı hızlı bir şekilde tespit etmekte ve gereksiz kırma olmadan sadece sorunun oluştuğu yerin tespit edildiği bölgede kırma işlemi yapılarak kaçağı onarmaktadır.
 

Maltepe Tıkanıklık Açma

 

Tıkanıklık sorunu da her alanda karşımıza çıkabilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı ya da mutfak lavabosu tıkanıklığı gibi yerlerde yanlış kullanımdan kaynaklı atmış olduğumu, dökmüş olduğumuz maddelerden dolayı oluşmaktadır. Bu sorunlar su kaçağı sorununda olduğu gibi yeni yöntemler gelişmediği zamanlar duvarların, yerlerin kırılmasıyla çözülmekteydi. Şimdi ise geliştirilen kameralı robot cihazı sayesinde gereksiz kırma olmadan çözülmektedir. Ve buda temiz işçilik ve az masraf demektir. Mavi Ay Tesisat firmamız tıkanıklık sorununda da cihaz kullanımıyla hizmet sunmaktadır.
 

Maltepe Tesisatçı

 

Oturduğunuz binalarda oluşabilecek bir diğer sorun ise yağmurluk borularında meydana gelen tıkanıklıktır. Yağmur sularının gitmesini sağlayan borularda tıkanıklığın oluşması su taşmalarına sebep olacaktır ve buda evinizin zarar görmesini sağlayacaktır. Borularınızda oluşan tıkanıklık sorunu robot makinelerle hızlı ve kolay bir şekilde kırmadan çözülebilecek bir olayıdır. Eğer sizlerde binalarınızda böyle bir sorun yaşıyorsanız kırma işlemi olmadan hızlı bir şekilde Mavi Ay Tesisat firmamızın sunduğu robot makinelerinin kullanımıyla tıkanıklığı giderebilirsiniz.

Mavi Ay Tesisat firmamız 10 yıllık tecrübesi ile 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir.