10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Sancaktepe Su Tesisatçısı

Sancaktepe Su Tesisatçısı: İstanbul’da Sancaktepe bölgesinde yaşayabileceğiniz her tesisat sorununda ya da her türlü tesisat montajı ve bakım işlerinde Mavi Ay Tesisat firmamıza gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz. Firmamız sahip olduğu uzman ekip ve modern cihazlarla birlikte bakım, onarım ve montaj işlerinden en iyi en temiz işçilikle hizmet vermektedir. Yapılan tüm işler firmamız tarafından garanti altında yapılmaktadır. Ve firmamız tüm işlerini en az masrafla insanların cebini zorlamayacak şekilde yerine getirmektedir.

Şimdi gelelim firmamızın sağladığı hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyelim.

 

Mavi Ay Tesisat – Sancaktepe Su Tesisatçısı

 

Firmamız son zamanların en popüler enerji sistemi olan doğalgaz tesisatıyla ilgili montajı, bakımı, doğalgaz kaçak tespiti, çelik boru montajı gibi doğalgazla ilgili yapılabilecek tüm tesisat hizmetlerini vermektedir.

Evlerin, apartmanların, işyerlerin tesisatlarını sağlayan sıhhi tesisattır. Sıhhi tesisatlar temiz suyun girişi, pis suyunda çıkışını sağlamaktadır. Firma olarak eskiyen ya da boru arızalarında tüm bakım, onarım ve değişim işlerini yapmaktayız.

Isınmak için kullanabileceğimiz kombinin montajı, bakımı ve temizliği yapılmaktadır.

Bir diğer ısınma sistemi olan kaloriferlerin montajı ve petek temizliği özel makineler ve uzman ekipler tarafından yapılmaktadır.
 

Sancaktepe Tesisatçı

 

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi için musluk montajı ve pis su gideri montajı ve oluşabilecek tıkanıkları çözme işlerini sağlamaktayız.

Lavabo değişimi, lavabo musluk değişimi ve makine ve cihazların kullanımıyla lavabolarınızda attığınız yabancı maddelerden kaynaklı oluşan tıkanıkları en hızlı şekilde garantili ve temiz işçilikle gidermekteyiz.

Klozetler seramikten oluştuğu için kırılma ve çatlamalar kolaylıkla olmaktadır. Böyle bir durumda firmamı klozet değişimi yapmaktadır. Bunun dışında atmış olduğumuz peçete ve ıslak mendillerden dolayı tıkanıklık oluştuğunda kırma olmadan tıkanıklığı çözmekteyiz.

Banyolara duşakabin montajı da yapmaktayız.
 

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

 

Borularınızda meydana gelen hasardan sonra oluşan su kaçağı sorununu makine ve cihazların yardımıyla hızlı bir şekilde tespitini sağlayıp uzman ekiplerimizde onarımını en temiz işçilikle yapmaktayız.

Güneş Enerjisi sistemleri Tesisatı, Kombi tesisatı, Şofben tesisatı, Termosifon tesisatı gibi tüm ısıtma sistemlerinin montajı ve tadilatı uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Sizde yaşayabileceğiniz her türlü tesisat sorununda tesisat montajında uzman ekipler ve cihazlarla İstanbul’un Anadolu Yakasındaki tüm ilçelerine 7/24 hizmet veren Mavi Ay Tesisat firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.