10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 

 

Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 

Mavi ay tesisat olarak tıkalı tuvalet açma konusunda İstanbul’un tüm ilçelerine aynı fiyata hizmet vermekteyiz. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini kırmadan dökmeden robot cihazlarla açmaktayız. Evimizde veya ofisimizde bulunan tuvaletlerimiz çeşitli sebeplerden dolayı tıkanabilmektedir. Bu tıkanmalar küçük çaplı olabildiği gibi kimi zaman büyük çaplı tıkanmalar da olabilmektedir. Büyük çaplı tıkanmalarda doğru müdahale edilmediği durumlarda ciddi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Mavi ay tesisat olarak firmamız, 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir. Alanında uzman tecrübeli kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile tuvalet tıkanması gibi durumlarda kırmadan dökmeden sizlere hızlı bir şekilde çözüm ortağı olmaktadır.

 

 

 

Tıkalı Tuvalet Açma

 

Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.Sizin de tuvaletiniz çeşitli sebeplerden dolayı tıkandıysa İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

 

Tuvalet Neden Tıkanır ?

 

Tuvalet tıkanmaları genellikle kullanım hatalarından meydana gelmektedir. Tuvaletin içine atılmış kâğıt artıkları gibi zamanla biriken yabancı maddeler su giderini tıkayarak suyun tahliye olmasını engeller. Deneyimlerimize dayanarak gözlemlediğimiz diğer bir tuvalet tıkanma nedeni ise inşaat malzemelerinin tuvalete sıkışması ve su tahliyesine engel olmasıdır. Bunların dışında diğer bir sebep olarak borularda meydana gelen çökme ya da hatalı döşenme sonucu eğimlerin yanlış olmasını verebiliriz. Bu konuda önlem olarak sıhhi tesisatınızı yaptırırken hassas terazi kullanan uzmanları tercih edebilirsiniz.

 

Klozet Tıkanırsa Ne Yapılır!

 

Mutfak lavabonuzda veya evyenizde biriken yemek artıkları ve yağlar ya da banyonuzdaki lavaboda biriken sabun artıkları zamanla tuvalet borularınızı tıkayabilir. Bu tıkanma neticesinde atık sular klozetten ilerleyerek kanalizasyon sistemine gitmeyecek ve evinizin atık sular sonucu kirlenmesine neden olacaktır. Bu gibi durumlarda tıkanıklığın açılması için kanal açma makinelerini kullanan uzman bir firmanın yardımını istemek en mantıklı seçenek olacaktır. Kırmadan yapılan tıkanıklık tespiti ardından klozet açma işlemi yapılabilir. Böylece tadilat masraflarından da kurtulursunuz.

 

Tuvalet Tıkanırsa Ne Yapılır!

 

Hatalı kullanım sonucu tuvalete atılan kağıtlar zamanla tuvaleti tıkayacak ve ortaya hiç hoşunuza gitmeyen sonuçlar çıkacaktır. En başından önlem olarak tuvaletinize kağıt atmamak bu sorunun ortaya çıkmasına engel olabilir. Ama kiralık bir evde oturuyorsanız ya da işletmelerde bunun takibini yapmak oldukça zor. Tıkanmayı fark ettiğinizde yani tuvalet giderindeki akış yavaş olduğunda robotla tuvalet açtırmak için bir uzmanın yardımını alabilirsiniz. Böylece erken müdahale sayesinde tuvaletinizdeki pis sular taşmayacak ve temizlik aşamasından kurtulmuş olacaksınız.

 

Ana Pimaş Tıkanırsa !

 

Evinizde ne kadar dikkatli kullanım yaparsanız yapın, birden fazla evin bulunduğu apartmanlarda ya da iş hanlarında apartman tuvalet tıkanması görülebilir. Birden fazla dairenin bulunduğu bir yerde pimaşın nereden tıkandığını öğrenmenin yegâne yolu tuvalet tıkanıklık açma robotu kullanmaktır. Tuvalet tıkanıklığı açtırmak için Tesisat uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

 

Robotla Tuvalet Açma !

 

Ev hanımlarının çoğu zamanın dörtte birini mutfakta geçirmektedir. Yemek yapma telaşı sonunda biriken bulaşıklar aceleye gelip tam temizlenmeden mutfağın borusundan gidere gönderilir. Tencerelerden çıkan yağlar ve bulaşık bezlerinden kopan parçalar birbirine karışarak mutfağın pimaşını tıkamaya başlar. Bu tıkanma birkaç kez basit yöntemlerle açılabilir durumda olabilir. Pompalama metodu genelde tuvalet tıkanıklığı açmak için en çok kullanılan yöntemdir. Ama belirli bir aşamaya ulaşan boru içerisindeki tıkanma, gizli bir şekilde giderek artar. Katı bir maddenin mutfağın pimaşına kaçması sonucu, tıkanıklık içinden çıkılmaz bir duruma gelir. Bu durumdan sonra profesyonel bir yardım almak için tuvalet açma firmasına ihtiyacınız olacaktır. Özel robot makine ile tuvalet pimaşların da yaşanan tıkanmalar kırmaya gerek kalmadan açılmaktadır.

 

Neden Biz ?

 

Tıkanmış tuvalet  ve pis su borularında çökme yapan yerin tespitini sağlıyoruz. Ters eğim verilen tuvalet  pimaşlarında sık sık tıkanmalar yaşanır. Ana pimaş boruya doğru bir şekilde eğim verildiğinde 20 sene de geçse, yağlanma hariç hiçbir şekilde tıkanma meydana gelmez. Tıkanıklıkların %50’si yanlış döşenen tesisat borularından kaynaklanmaktadır. Terazi kullanılarak döşenen giderde, ortalama 10 yıl tıkanma olmaz. Çöken yer bulunduktan sonra gerekli onarım çalışmalarını sizlere sağlıyoruz. Borunuzun önünde bulunan yabancı cisimler zamanla suyla birlikte gelen tortunun birikmesine sebep olur. Atık su gider borunuzdan su gidişi artık tamamen durur. Pimaş borularda meydana gelen boru tıkanmaları kırmadan evinizi kirletmeden açıyoruz. Borularınızı tıkayan maddenin boruya zarar verilmeden çıkarmak için makine kullanıyoruz. Açılmayan tıkanıklık için ise hiçbir ücret talep etmiyoruz.

 

Mobil Tesisatçı

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde servis.

 

İstanbul, Ankara ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.


Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”


Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Bizi Arayın

Tel : 0532 165 51 51
Kurumsal : 0850 304 41 16